Урна для сміття вулична переносна двох опорна чорна 38 літрів.
- В наявності
- Код: урна37л-чорна
2 650 ₴
+380 (66) 506-48-26
Збутповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Урна для сміття вулична переносна чорна RAL 9005.
Призначення: Урна вулична переносна 2-опорна, оцинкована, пофарбована.
Покриття порошкова фарба
Розміри: см 730x412x400
Матеріал корпусу: сталь
Об'єм: л 38
Притискач для сміттєвого пакета: так
Внутрішнє відро: Ні
Кришка: Ні
Гарантують чистоту в житлових мікрорайонах, на вокзалах, в аеропортах, на стадіонах, ринках та інших місцях активного перебування людини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 37 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 412 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 730 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴








